Aparat de sudat 150-240V 220А Fubag IR220VRD
Articol: 31405/41330
Cod: 3420143
3550 MDL
Descriere
Recenzii:
Produse similare din categorie:
Cod: 31449,1
10799 MDL
-38%
Aparat de sudat TIG/MMA/ 220V 6.6kW 200A Fubag INTIG 200DC